Zadbaj z nami o swoje zdrowie!

Laboratorium Medyczne badaj.to zaprasza na laboratoryjne badania krwi do punktu pobrań
w Bełchatowie!

ŁATWO NAS ZNAJDZIESZ

Znajdziecie nas na parterze w budynku NZOZ “REDMED” S.C. Wejście do punktu pobrań jest z lewej strony budynku
(należy przejść przez furtkę od ulicy lub przez parking). Lokal przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane
(przy drodze wojewódzkiej 484),
tuż obok budynku jest przystanek komunikacji miejskiej.
Dla naszych zmotoryzowanych Klientów – przed budynkiem oraz za nim – dostępnych jest kilkanaście miejsc parkingowych (wjazd przez bramę).

WYKONUJEMY
KOMPLEKSOWE BADANIA
LABORATORYJNE

W punkcie pobrań w Bełchatowie dostępna jest cała oferta badań świadczonych przez Medyczne Laboratorium badaj.to (od podstawowych po te bardziej specjalistyczne oznaczenia). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań
i potrzeb naszych Klientów
(m.in. tarczycowy, sercowy, ogólny plus, bezpieczny) oraz comiesięczne oferty specjalne, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych. Aby wykonać badania nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść do punktu pobrań w godzinach jego otwarcia, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach: 6.00-12.00 (w tych godzinach można również odebrać wyniki badań).

Dbamy o komfort pacjenta

Dokładamy wszelkich starań, aby proces związany z wykonaniem badań laboratoryjnych przebiegał bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów.